niedziela, 12 lipca 2020 r.
Imieniny: Brunona, Jana, Wery

Strona główna katalogu
Strona główna portalu
Uwagi, sugestie ...
 
Funkcje katalogu
Dodaj WWW do katalogu
Dane szczegółowe
Darmowy biuletyn
Kategorie katalogu
Firmy
Hotele
Imprezy
Inni o mieście
Imprezy
Instytucje
Kościół
Kultura
Media
Organizacje
Prywatnie
Restauracje
Sport i rekreacja
Szkolnictwo

  
Katalog gnieźnieńskich stron WWW | Kultura - dodaj bezpłatnie
  1-9
blog środowiska gnieźnieńskich teatrów nierepertuarowych - Kultura w mieście bez umizgów i zależności. Sukcesywne patrzenie na to co dzieje się poza instytucjami z autentycznej potrzeby. Sporo miejsca na opisywanie niezależnej nie tylko teatralnej aktywnosci twórczej. Zapowiedzi i recenzje.
Fabryka Aniołów - Strona prezentujace działajacą w Gnieźnie Fabrykę Aniołow. Przedsięwzięcie Aleksandry Gross-Mikołajczyk. Nie tylko anioły i nie tylko malowane witrażowo. Miejsce w rozbudowie, juz jednak ma w sobie światło i ciepło.
Grupa Widowisk Historycznych COMES - Comes jest grupą teatralno widowiskową z Gniezna zajmujemy się tematyką piastowską. Można zapoznać się z ofertą, galerią zdjęć oraz historią grupy.
HIP-HOP w Gnieźnie - Jedyna strona poświęcona życiu hip-hop'u w Gnieźnie, kalendarz imrez, galeria. Wiele dziłów m.in. breakdance, graffiti, skateboard zone, współpraca, konkursy.
Klub Muzyczny MŁYN - Klub muzyczny, zapewnia dobrą muzykę, szeroką gamę alkoholi, możliwość sprawdzenia się w grze w bilard. Klub mieści się w budynku młyna gospodarczego z II dekady XX wieku.
Miejski Ośrodek Kultury w Gnieźnie - Miejski Ośrodek Kultury w Gnieźnie.
Muzeum Początków Państwa Polskiego w Gnieźnie - Muzeum Początków Państwa Polskiego w Gnieźnie. Historia, zbiory, publikacje, kalendarium. Zdjęcia eksponatów, plan muzeum.
Nieformalna Grupa Twórcza Die Gruppe - Niekomercyjna strona polsko-niemieckiej formacji artystycznej. Strona Die Gruppe pokazuje część dorobku, podłoże teoretyczne działań: plastycznych, muzycznych i teatralnych związanej personalnie z Gnieznem formacji.
Teatr Wizji Czerwona Głowka - Działający konsekwentnie od blisko 10 lat niezależny zespól teatralny. Porusza sie na styku teatru i działań plastyczno-medytacyjnych. Szeroko znany w kraju, mniej w rodzinnym mieście.
  1-9


 

o igniezno.pl | redakcja | reklama | zastrzeżenia prawne | kontakt
© 2004 - 2020 r. igniezno.pl | Wykonanie i opieka Logi.pl