niedziela, 12 lipca 2020 r.
Imieniny: Brunona, Jana, Wery

Strona główna katalogu
Strona główna portalu
Uwagi, sugestie ...
 
Funkcje katalogu
Dodaj WWW do katalogu
Dane szczegółowe
Darmowy biuletyn
Kategorie katalogu
Firmy
Hotele
Imprezy
Inni o mieście
Imprezy
Instytucje
Kościół
Kultura
Media
Organizacje
Prywatnie
Restauracje
Sport i rekreacja
Szkolnictwo

  
Katalog gnieźnieńskich stron WWW | Imprezy - dodaj bezpłatnie
  1-6
IV Ogólnopolski Kongres w Brydżu Sportowym - Informacje o organizacji IV Ogólnopolskiego Kongresu Ziemi Gnieźnieńskiej w Brydżu Sportowym.
Jarmarki Gnieźnieńskie - Strona poświęcona Gnieźnieńskim Jarmarkom ,niedawno odbyła się XX edycja tej imprezy; właśnie tu można znaleźć obszerną relację, z tej imprezy. Dostępna jest również bogata galeria z tej imprezy.
Klub BEST Gniezno - Strona Klubu, bogata galeria, aktualności, forum, lista przebojów (możliwość głosowania przez internet).
Klub Muzyczny MŁYN - Klub muzyczny, zapewnia dobrą muzykę, szeroką gamę alkoholi, możliwość sprawdzenia się w grze w bilard. Klub mieści się w budynku młyna gospodarczego z II dekady XX wieku.
Lednica 2000 - Strona poświęcona corocznym spotkaniom na Lednicy. Aktualności, Szkoła wiary, Ruch lednicki, Fundusz stypendialny.
Światowy Zlot Harcerstwa Polskiego - Wielkie harcerskie święto. Zlot Gniezno 2000 to okazja do zaprezentowania dorobku programowego środowisk harcerskich z całej Polski. Także wielka okazja do promocji polskiego harcerstwa - ruchu wychowawczego o tradycyjnych wartościach, wywodzących się z Prawa i Przyrzeczenia Harcerskiego, i nowoczesnym programie, dostosowanym do potrzeb i oczekiwań młodych ludzi. O szczegółach imprezy dowiesz sie na stronie.
  1-6


 

o igniezno.pl | redakcja | reklama | zastrzeżenia prawne | kontakt
© 2004 - 2020 r. igniezno.pl | Wykonanie i opieka Logi.pl