niedziela, 12 lipca 2020 r.
Imieniny: Brunona, Jana, Wery

Strona główna katalogu
Strona główna portalu
Uwagi, sugestie ...
 
Funkcje katalogu
Dodaj WWW do katalogu
Dane szczegółowe
Darmowy biuletyn
Kategorie katalogu
Firmy
Hotele
Imprezy
Inni o mieście
Imprezy
Instytucje
Kościół
Kultura
Media
Organizacje
Prywatnie
Restauracje
Sport i rekreacja
Szkolnictwo

  
Katalog gnieźnieńskich stron WWW | Hotele - dodaj bezpłatnie
  1-6
Hotel AWO - AWO zaprasza do hotelu położonego w centrum Gniezna w stylowej kamienicy na śródmieściu. Pokoje 1, 2, 3 i 4 osobowe (łazienka, TV sat, telefon, fax, internet).
HOTEL GEWERT w Gnieźnie - Bogate źródło informacji, sala dyskotekowa i konferencyjna, restauracja, mapka dojazdu, informacje o kortach tenisowych.
HOTEL GOŚCINIEC w Jelitowie - Hotel i restauracja "Gościniec w Jelitowie". Środek trasy Gniezno-Wrocław, niedaleko trasy A-2, czyli Poznań-Warszawa. Oferta hotelu, informacje, kontakt.
Hotel Lech - Nasz hotel to idealne miejsce do zorganizowania konferencji, szkolenia, jak również do wypoczynku. Pokoje jedno, dwu i trzyosobowych oraz apartamentach. Wszystkie pokoje posiadają łazienkę z prysznicem, TV SAT i kablową, telefon.
HOTEL MIESZKO w Gnieźnie - Hotel, w bliskim położeniu Kolegium Europejskiego i Muzeum Początków Państwa Polskiego, przy trasie Poznań - Bydgoszcz, Września.Bezpośrednie sąsiedztwo stadionu klubu Mieszko Faber Gniezno.
Hotel Pietrak - Szerokie źrodło informacji o Hotelu Pietrak. Oferta hotelowa, szczegółowy cennik, możliwość złożenia rezerwacji przez internet. Mapka dojazdu, prezentacja znanych osobistości ,które gościły w hotelu.
  1-6


 

o igniezno.pl | redakcja | reklama | zastrzeżenia prawne | kontakt
© 2004 - 2020 r. igniezno.pl | Wykonanie i opieka Logi.pl